www.jazykoveknihy.cz
slovníky

Anglická slovíčka


Angličtina, obrázkový tematický slovník pro děti s nahrávkami

Angličtina, obrázkový tématický slovník pro děti Obrázkový tematický slovník pro děti od osmi let nebo pro první roky výuky angličtiny

V této krásné knížce děti dostanou obrázkový slovníček, klasický tématický slovník s překladem a navíc i jeho zvukovou podobu k poslechu a procvičení.

Celková slovní zásoba téměř 700 podstatných a přídavných jmen a sloves z 22 tematických okruhů pokrývá témata přibližně prvních tří let výuky angličtiny. Jeho uspořádání podporuje intuitivní chápání slovíček a usnadňuje dlouhodobé zapamatování. Na jedné straně děti najdou obrázky s jejich anglickými názvy, na druhé jejich abecední slovníček s výslovností a na našich webových stránkách si to samé poslechnou a procvičí. Tato metoda učení je velmi vhodná i pro děti se specifickými poruchami učení jako je dislexie.

Pro poslech nahrávek klikněte na "Nahrávka + interaktivní cvičení". Potom zadejte kód, který najdete na druhé straně každé kapitoly v knize. Kód je pro každý oddíl jedinečný. Pak už můžete listovat a poslouchat jednoduchým klikáním na obrázky.

Většina interaktivních cvičení je optimalizováno i pro tablety a mobilní telefony.

Technické údaje: brožovaná 184 stran
Rozměr: 115 x 165mm
Cena Kč 199,--
Vaše sleva viz Obchodní podmínky

Nahrávka + interaktivní cvičení Ukázka textu (v PDF 431 kb)

Objednávkový formulář


Angličtina nejen pro řidiče - 1750 interaktivních slovíček na doma i do auta

Angličtina 1750 interaktivních slovíček na doma i do auta Moderní, praktická, učí, baví, opakuje. Může se stát vaší chytrou přítelkyní, která vás zabaví v křesle křížovkami a vtipy, u počítače si s vámi zopakuje naučená slovíčka nebo s ní vyplníte gramatická cvičení, v autě vám bude předříkávat slovíčka.

To všechno je nová Angličtina nejen pro řidiče.

Je to poslechová učebnice angličtiny ideální pro ty, kdo tráví hodně času dojížděním a rádi efektivně využívají svůj čas, i pro příznivce moderního způsobu studia s využitím počítače. A vyhoví i milovníkům klasické knižní příručky.

Zároveň se svými 126 interaktivními cvičeními slouží i jako obsáhlá cvičebnice gramatiky a slovní zásoby.

Obsahuje 1750 základních slovíček, která použijete ve všední komunikaci v běžných životních situacích: při cestování, nakupování, ve škole, v práci a při telefonování, objednávání ubytování a podobných služeb, konverzaci o všeobecných tématech všedního života atd.

Příručka se dvěma CD (jedno CD ve formátu MP3 o délce záznamu 4,5 hodiny a druhé CD s interaktivními cvičeními)

Technické údaje: brožovaná šitá 256 stran
Rozměr: 165 x 235mm
Cena učebnice Kč 269,--
Vaše sleva viz Obchodní podmínky

Ukázka textu (v PDF 62 kB) Ukázka nahrávky (MP3 2,32 MB) Ukázka interaktivních cvičení (cvičení 68 a 69)

Objednávkový formulář


Angličtina, velká cvičebnice slovní zásoby nejen pro maturanty

Angličtina, velká cvičebnice slovní zásoby nejen pro maturanty Velká cvičebnice slovní zásoby obsahuje 4500 slovíček rozdělených do 13 tematických okruhů. Je určena studentům, kteří se připravují na maturitu z angličtiny nebo na zkoušku na úrovni B2, ať už FCE nebo základní státní zkouška.

Všechny kapitoly obsahují vždy tři základní cvičení, zaměřená na aktivní i pasivní výuku a testování slovíček, a to jejich zvukové i psané podoby. V dalších cvičeních najdete doplňování správných slov, definice, poslechová cvičení a řadu zábavných doplňků. Tato cvičení jsou zaměřena na prohlubování znalosti slovní zásoby, zejména předložkových vazeb, ustálených spojení a idiomů.

Každá kapitola je označena přístupovým kódem, který slouží jako heslo pro vstup do pracovní části. Stáhnete si tu MP3 podobu slovíček, s níž budete pracovat podle vlastního uvážení u počítače, na cestě do školy, do práce apod. Dále se tu dostanete k elektronickým cvičením. S nimi můžete pracovat v klidu svého domova u jakéhokoliv počítače nebo notebooku.

Technické údaje: brožovaná 176 stran
Rozměr: 165 x 235mm
Cena učebnice Kč 289,--
Vaše sleva viz Obchodní podmínky

Ukázka textu (v PDF 1,5 MB) MP3 nahrávky a interaktivní cvičení

Objednávkový formulář