www.jazykoveknihy.cz

Angličtina pro nejmenší


Interaktivní angličtina pro předškoláky a malé školáky (CD-ROM)

Interaktivní angličtina pro předškoláky a malé školáky Tento CD-ROM je určen pro výuku angličtiny zvláště pro nejmenší předškolní děti nebo jako doplňek výuky na prvním stupni základní školy, který je výhodně použitelný také pro interaktivní tabule. Moderní formou interaktivní výuky na počítači se děti naučí 172 základních slov ze základních tematických okruhů: barvy, hračky, domov, jídlo, zvířata, rostliny atd.

Hlavním záměrem bylo nejmenším dětem angličtinu přiblížit přiměřeně schopnostem běžným ve věku kolem pěti let. Děti tedy nemusí umět číst a psát nebo dokonce znát fonetický přepis, a přesto jsou schopné se aktivně naučit všechna tato slovíčka a vytvořit si tak základy angličtiny. Stačí jim jen poslouchat a hrát si, což jsou základní atributy úspěšné výuky v tomto věku. Používání je velmi pohodlné, není třeba do počítače nic instalovat ani nahrávat, stačí pouze vložit CD-ROM do mechaniky. Ovládání je pro děti komfortní, stačí umět držet počítačovou myš a kliknout, takže dospělé potřebují jen minimálně. Tato angličtina pro děti obsahuje 40 cvičení.

Součástí této interaktivní angličtiny je brožura obsahující slovníček použitých slov rozdělený tematicky, který obsahuje i říkanky s jejich doslovným překladem a také obrázky k omalování.

Technické údaje: DVD-box obsahuje interaktivní CD-ROM a brožuru.
Cena Kč 249,--
Vaše sleva viz Obchodní podmínky

Ukázka - Interaktivní cvičení pro děti online (425 Kb) Aplikace pro uživatele s omezenými právy

Objednávkový formulář


Interaktivní angličtina 2 pro předškoláky a malé školáky (CD-ROM)

Interaktivní angličtina 2 pro předškoláky a malé školáky Tento CD-ROM je určen jak pro volný čas, tak pro školní výuku angličtiny předškoláků i dětí na prvním stupni základní školy. Na slovní zásobě z prvního CD se děti v 7 kapitolách učí:

- počítat,

- tvořit jednoduché oznamovací věty i otázky,

- představit se,

- používat předložky a říkat, kde co je,

- sloveso být a mít.

Rozšíří si slovní zásobu o základní přídavná jména, členy rodiny, číslovky a předložky aj.

To vše Vaše malé školáky a předškoláky naučí tato interaktivní angličtina pro děti jen hraním a poslechem ve 42 cvičeních.

Celou sadu tvoří CD a brožura se slovníčkem, obrázky k vymalování a přepisy s překlady říkanek.

CD je vhodné pro všechny typy počítačů s operačním systémem Windows a interaktivní tabule.

Namluveno rodilými mluvčími.

Technické údaje: DVD-box obsahuje interaktivní CD-ROM a brožuru.
Cena: Kč 249,--
Vaše sleva viz Obchodní podmínky

Ukázka - Interaktivní cvičení pro děti online (633 Kb)

Objednávkový formulář