www.jazykoveknihy.cz

Angličtina, velká cvičebnice slovní zásoby nejen pro maturanty

Angličtina, velká cvičebnice slovní zásoby nejen pro maturamty Tato angličtina nejen pro maturanty obsahuje 4500 slovíček rozdělených do 13 tematických okruhů. Je určena studentům, kteří se připravují na maturitu z angličtiny nebo na zkoušku na úrovni B2, ať už FCE nebo základní státní zkouška.

Všechny kapitoly obsahují vždy tři základní cvičení, zaměřená na aktivní i pasivní výuku a testování slovíček, a to jejich zvukové i psané podoby. V dalších cvičeních najdete doplňování správných slov, definice, poslechová cvičení a řadu zábavných doplňků. Tato cvičení jsou zaměřena na prohlubování znalosti slovní zásoby, zejména předložkových vazeb, ustálených spojení a idiomů.

Každá kapitola je označena přístupovým kódem, který slouží jako heslo pro vstup do pracovní části. Stáhnete si tu MP3 podobu slovíček, s níž budete pracovat podle vlastního uvážení u počítače, na cestě do školy, do práce apod. Dále se tu dostanete ke 436 online cvičením. S nimi můžete pracovat v klidu svého domova u jakéhokoliv počítače nebo notebooku.

Technické údaje: brožovaná 176 stran
Rozměr: 165 x 235mm
Cena učebnice Kč 289,--
Vaše sleva viz Obchodní podmínky

Ukázka textu (v PDF 1,5 MB) MP3 nahrávky a interaktivní cvičení

Objednávkový formulář