Němčina pro začátečníky a samouky

Němčina pro začátečníky a samouky

Technické údaje: brožovaná šitá 472 stran
Rozměr: 203 x 142 mm
Běžná cena: Kč 499,-- Vaše sleva 30%
Doručení zdarma od Kč 1 000,- z běžné ceny. Jinak poštovné Kč 100,-.
Doprava a obchodní podmínky

Objednávkový formulář

Tato němčina pro samouky spojuje to nejlepší z klasického přístupu k výuce s moderním trendem využívání informačních technologií. Je určena jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří se německy kdysi učili, ale už dávno většinu zapomněli. S touto učebnicí mají možnost znalosti si oživit a prohloubit. Němčinu pro začátečníky a samouky jistě ocení i studenti nadaní jinak než jazykově, protože jim pomůže po malých krůčcích zažít jevy tak odlišné od češtiny, jako například časování sloves, a neodradí je svou přílišnou náročností už v prvních lekcích, přitom však po absolvování celé učebnice získají znalosti veškeré základní gramatiky i slovní zásoby, potřebné v běžných životních situacích.

U této učebnice naleznete zcela zdarma zajímavý bonus v podobě 250 interaktivních cvičení na procvičování slovní zásoby (přibližně 1 800 slovíček) a gramatických jevů na počítači. Dalších více než 140 on-line cvičení na procvičování slovní zásoby je optimalizováno i pro tablety a mobilní telefony.

Němčina pro začátečníky a samouky je rozdělena na 26 lekcí, každá lekce má 2 až 3 části označené písmeny A - B - C. A a B jsou výukové lekce, C jsou lekce opakovací.
EINFÜHRUNG Úvod - v něm se setkáte s novými gramatickými jevy v návaznosti na již probranou látku.
TEXT - je orientovaný na rozšíření slovní zásoby, osvojení si některých konverzačních dovedností a v neposlední řadě opět na nové gramatické jevy (vytištěné tučně). V těchto dvou oddílech je připojen slovníček.
GRAMMATISCHE ERLÄUTERUNGEN výklad gramatiky – seznamuje s novou gramatikou, která pro vás však již nebude obtížná, protože už ji zčásti budete znát z předchozích oddílů.
MERKE! Pamatuj si! - zopakování základních principů nově probraných jevů, odlišné vazby nově probraných sloves, odlišné významy některých slov apod.
KONTROLLTESTE (Kontrolní testy) - překladová cvičení.
PŘELOŽTE SE SLOVNÍKEM - od 16. lekce vkládáme i cvičení “Přeložte se slovníkem” jako zpestření a na procvičení vnímání mluvené němčiny. Oddíly Einführung, Text, Přeložte se slovníkem a slovní zásoba jsou také k dispozici ve formátu MP3 ke stažení zdarma. Celých 226 minut je namluveno rodilými mluvčími.